(current)

POSYS,spol. s r.o. - dodavatel software produktů a služeb v oblasti IT.


Softwarová společnost POSYS,spol. s r.o. byla založena na konci roku 1991. Od svých počátků se věnuje tvorbě programů, konzultací a implementaci svých produktů.

V roce 1997 se stala vývojovým partnerem společnosti Asseco Solutions,a.s. , kde přispívá rozvojem ERP systému HELIOS v oblastech: Zde je stálicí se statusem vývojový partner Helios Partner.

Dále tvoří vlastní produkt easy CRM® . Easy CRM® je na trhu od roku 2001 a v roce 2014 přešel do nového technologického prostředí.

Společnost Posys sleduje trendy na trhu a neustále své produkty rozvíjí ať už na úrovni technologické, legislativní či je uzpůsobuje trendům zpracování dat v jednotlivých oblastech. Naši vývojový pracovníci mají bohaté zkušenosti s různými typy provozů a i naše spektrum zákazníků je velmi pestré. Naše produkty můžete nalést ve zdravotnictví, službách, výrobních podnicích , ale i obchodních společnostech či státních podnicích. Naše systémy můžete nalést v malý, středních a velkých podnicích.


Zákazníkům poskytneme celou škálu služeb:


Z referencí můžeme jmenovat:

Mero
MERO, a.s.
Majitel ropovodů, který zajišťujeme přepravu ropy a skladování ropy.

Náš tým zajišťujeme ve společnosti proces Údržby a servisu majetku a aplikací na míru evidujeme transport ropy po České republice.
Uhkt
Ústav hematologie a krevní transfúze
Pražská nemocnice, která se specializuje na diagnostiku a léčbu vážbých chorob krve.

Náš tým zajišťujeme ve společnosti proces Údržby a servisu majetku, pomáhá evidovat zařízení u pacienta a pomáhá pomocí Web aplikace řešit požadavku zdravotnického personálu.
alw
ALW INDUSTRY, s.r.o.
výroba hliníkových odlitků tlakovým litím a strojní (zámečnická) výroba

Náš tým zajišťujeme ve společnosti proces Údržby a servisu majetku, Docházkový systém včetně Docházkového terminálu.
strom
STROM PRAHA, a.s.
Dovozce zemědělské, lesnické, komunální a zahradní techniky a strojů pro údržbu trávníků a golfových hřišť.

Náš tým zajišťujeme ve společnosti Docházkový systém včetně Docházkového terminálu.