POSYS,spol. s r.o. - dodavatel software produktů a služeb v oblasti IT.

Softwarová společnost POSYS,spol. s r.o. byla založena na konci roku 1991. Od svých počátků se věnuje tvorbě programů, konzultací a implementaci svých produktů. Na počátku devadesátých let tvořila produkty zejména pro pojišťovnický dům.

V roce 1997 se stala vývojovým partnerem společnosti Asseco Solutions,a.s. (dříve LCS International,a.s.), kde přispívá rozvojem ERP systému HELIOS v oblastech zpracování docházkových dat, metrologie, údržby a servis zařízení, stravovacího systému.

Dále tvoří vlastní produkt easy CRM® . Easy CRM® je na trhu od roku 2001 a v roce 2014 přešel do nového technologického prostředí.

Společnost Posys sleduje trendy na trhu a neustále své produkty rozvíjí ať už na úrovni technologické, legislativní či je uzpůsobuje trendům zpracování dat v jednotlivých oblastech. Naši vývojový pracovníci mají bohaté zkušenosti s různými typy provozů a i naše spektrum zákazníků je velmi pestré. Naše produkty můžete nalést ve zdravotnictví, službách, výrobních podnicích , ale i obchodních společnostech či státních podnicích.

Zákazníkům poskytneme celou škálu služeb:


Z referencí můžeme jmenovat: